Las Palmeras
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Barnvänligt Barnsängar |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Las Palmeras Villa Lía med 2 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Los Rostros de la Pampa, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort. Villan med 2 badrum, som har plats för upp till 5 gäster, erbjuder en parkering.
Här erbjuds också vardagsrum samt utsikt över poolen. I badrummet finns även en bidé och en separat toalett. Badlakan och handdukar ingår för ökad komfort.
Här finns matplats med köksutrustning, såsom vattenkokare, kylskåp och ugn. Restaurangen Las Argibay Villa Lía ligger mindre än 450 meter bort och erbjuder argentinska rätter.
- Lokala sevärdheter
- Los Rostros de la Pampa256 km
- Flygplatser
- El Palomar Flygplats122 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Uteplats
- Terrass
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Las Palmeras en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Las Palmeras erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan Las Palmeras?
Ett utrustat pentry finns i villan Las Palmeras. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till villan Las Palmeras?
Man kan bo i villan Las Palmeras med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna semesterbostad?
Ja, en badtunna erbjuds i denna semesterbostad.